HİT PROGRAMLARI VE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI!!!

Hit programlarına dikkat! Mağdur olmayın...

Hit yani web sitesine giren ziyaretçi sayısı. Eğer bir web siteniz var ise ve arama motorlarında üst sıralarda olmak istiyorsanız, hitinizin yüksek olması gereklidir. 

İşte bu ihtiyaca cevap veren profesyonel yazılımlar yanında kişisel verilerinize saldıran kötü niyetli kişiler de var. "Organik hit" yani arama motoru aracılığıyla web sitenize giren ziyaretçi sayısını arttıran bu yazılımı kullanan kuruluşlara, bir diyeceğimiz yok. Ama ya kötüniyetli kişiler?

Normalde ücret karşılğı yapılması gayet normal olan bu hizmeti, ücretsiz veya bilgisayarda çalışan bir program aracılığıyla kazanılan krediye bağlı halde sunanlar da var ve bunların sayısı gayet arttı. Peki, bu ücretsiz hizmetin altında neler yatıyor? 

Ücretsiz olduğu için arama motorlarında üst sırada olmak isteyenlerin ayağını yerden kesen bu programı kurma teklifi, çoğunlukla kabul ettiriliyor. Program bilgisayar kurulduktan sonra, programa tam yetki veriliyor ve program tüm bilgisayar akışını, bilgilerini ve içerisinde depo ettiği dosyaları, belli bir merkeze aktarabiliyor. Kurulum sırasında verilen izinler sayesinde ise virüs programı programı güvenilir saydığı için, trafiğine karışmıyor. 

Siz siz olun, bu tip programlara dikkat edin. Bilgisayarınıza her programı kurmayın. 

Organik hit hakkında daha fazla bilgi için TIKLAYIN!!!!


Return
Jun 8, 2018 Category: General Posted by: yuksekkayalawoffice